Już w najbliższą niedzielę 3 lipca zapraszamy na NOWOŚCI!

 

 

OSOBISTE OGLĄDANIE

Dajemy możliwość osobistego obejrzenia wybranych przedmiotów.

SZYBKA WYSYŁKA

Przedmioty zakupione w naszym sklepie wysyłamy w 3 do 5 dni.

SPRAWNY KONTAKT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 10 do godziny 16.

CERAMIKA

PORCELANA

SZKŁO

ANTYKWARIAT ONLINE

Zapraszamy do zakupu wybranych przedmiotów przez eRetrodom.pl. Oferujemy starocie, przedmioty vintage oraz z okresu prl. W naszym sklepie na bieżąco wystawiamy nowo nabyte rzeczy które wyszukujemy dla Państwa na terenie całego kraju.

OŚWIETLENIE

Stare lampy, kinkiety, żyrandole

OBRAZY

Portrety, akty, pejzaże

ZEGARKI

Zegarki na rękę, zegary stojące oraz wiszące

DEKORACJE

Na ścianę, stół, meble

VINTAGE I STAROCIE W eRETRODOM.PL

Sklep internetowy z przedmiotami vintage eretrodom powstał z myślą o przedmiotach którym należy się drugie życie. Posiadamy bogatą ofertę staroci, na którą składają się porcelana, szkło, zegary, oświetlenie, fotografie, tkaniny, obrazy, militaria i stylowe dekoracje. Dbamy o regularne uzupełnianie asortymentu wyszukując dla Państwa ciekawe przedmioty z minionych epok które nadadzą Waszym pomieszczeniom niepowtarzalny klimat.

Stare przedmioty użytkowe – żyrandole, zegary, kinkiety, fotele, stoły, garderoby, lustra i inne starocie – przeżywają obecnie renesans. Można je spotkać na jarmarkach staroci i coraz częściej stanowią integralną część wyposażenia domu. Prowadzona przez eRetrodom internetowa sprzedaż staroci jest dostępna w całym kraju. Wysyłamy produkty za pośrednictwem kuriera, możliwy jest także odbiór osobisty w Rybniku. 

Sprzedaż internetowa, którą prowadzimy w eRetrodom.pl, jest dostępna przez całą dobę. Możecie Państwo zobaczyć i kupić najbardziej wyrafinowane eksponaty, które trafią w gusta koneserów sztuki.

eRetrodom.pl

1
  1
  Koszyk
  Wazon mosiądz laka
  Wazon mosiądz laka 25,5 cm
  1 X 80,00 = 80,00
  Przewiń do góry
  Call Now Button